Miiska hawlgalka farsamada TS-1 wuxuu ka samaysan yahay bir aan miridh lahayn, kaas oo leh xoog farsamo oo sarreeya, iska caabin daxalka iyo nadiifin fudud.
Hagaaji dhererka dusha sare ee sariirta adoo isticmaalaya hawo-qaadis, oo hagaaji xagasha saxanka lugta dambe adigoo isticmaalaya qalab kale oo kaaliye ah.
Saldhigga T-ga ee miiska qalliinka ee haydarooliga waa mid deggan wuxuuna sidoo kale siin karaa dhakhaatiirta shaqeeya muddo dheer boos lugeed oo ku filan.
Waxaa jira laba ikhtiyaar oo ah saxanka lugta ee isku dhafan iyo saxanka lugta ee kala qaybsan, oo ku habboon dadka leh baahiyo kala duwan oo macaamiisha ah.
1.Saldhigga T
Saldhigga T-ga ee ergonomic-ga ah ee miiska qalliinka gacanta kuma koobna oo keliya inuu leeyahay xasillooni wanaagsan iyo dhaqdhaqaaq dabacsan, laakiin sidoo kale wuxuu dhakhaatiirta siiyaa meel lugo ku filan si loo yareeyo daalka inta lagu jiro shaqada muddada dheer.
2.Buundada Kelyaha ee ku dhex jirta
Buundada dhabarka ee ku dhex jirta ayaa kor u kici karta 110mm, taasoo ku habboon dhakhaatiirta inay sameeyaan qalliinka kelyaha.
3. Qalab kala duwan
Qalabka caadiga ah waxaa ka mid ah taageerada garabka, taageerada garabka, taageerada jirka, shaashadda suuxinta, iyo taageerada lugaha si loo fududeeyo qalliinnada kala duwan.
4. Nidaamka Kor u qaadista Haydarooliga
Waxaa lagu wadaa hawo-mareenka, dhererka dusha sare ee miiska shaqada farsamada waxaa hagaajiya baalka cagta. Si habsami leh oo deggan ayuu u shaqeeyaa. Si caadi ah ayuu u shaqayn karaa xitaa haddii korontadu dansan tahay. Meelaha korontada aan degganayn leh, miisaska hawlgalka haydarooliga ayaa la dooran karaa.
5.Saxanka Lugta ee Isku-dhafan ama Saxanka Lugta ee Kala-qaybsan
Waxaa jira nooc fudud oo ah saxanka lugta guud, qiimuhu waa mid wanaagsan. Waxaa sidoo kale jira saxan lugta ah oo kala qaybsan, kaas oo kor iyo hoos loo hagaajin karo, waxaana loo ballaarin karaa dibadda si loo fududeeyo qalliinka kala duwan ee lugaha hoose.
Pmitirrada
| Shayga Moodeelka | Shaxda Hawlgalka Farsamada TS-1 |
| Dhererka iyo Ballaca | 1980mm*500mm |
| Sare u qaadis (Kor iyo Hoos) | 950mm/ 750mm |
| Saxanka Madaxa (Kor iyo Hoos) | 45°/ 90° |
| Saxanka Dambe (Kor iyo Hoos) | 75°/ 30° |
| Saxanka Lugta (Kor / Hoos / Dibadda) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 20°/30° |
| U janjeera Dhinaca (Bidix iyo Midig) | 20°/20° |
| Kor u qaadista Buundada Kelyaha | ≥110mm |
| Furaash | Furaash Xusuusta |
| Waxyaabaha ugu Muhiimsan | Bir aan miridh lahayn oo 304 ah |
| Awoodda Rarka Ugu Badan | 200 KG |
| Dammaanad | 1 Sano |
SQalabka Tandard
| Maya. | Magaca | Tirada |
| 1 | Shaashadda Suuxinta | 1 Xabbo |
| 2 | Taageerada Jirka | 1 Lamaane |
| 3 | Taageerada Gacanta | 1 Lamaane |
| 4 | Nasashada Garabka | 1 Lamaane |
| 5 | Jilibka Jilibka | 1 Lamaane |
| 6 | Qalabka Hagaajinta | 1 Set |
| 7 | Furaash | 1 Set |