Miiskan hawlgalka elektiroonigga ah wuxuu u qaybsan yahay 5 qaybood: qaybta madaxa, qaybta dambe, qaybta dabada, laba qaybood oo lugaha ah oo kala go'an.
Walax fiilada gudbinta iftiinka sare leh iyo 340mm oo simbiriirixan jiif ah ayaa hubinaysa inaysan jirin meel indho la'aan ah inta lagu jiro sawirka raajada X-ray.
Miiskan hawlgalka ee elektiroonigga ah wuxuu ku qalabaysan yahay nidaam kontarool oo laba-geesood ah si loo hubiyo hawlgal aan dhibaato lahayn.
Waxaa lagu qalabeyn karaa qaab madaxeed oo badan iyo qaab-dhismeed jiidis orthopedic ah.
Shaqada dib u dejinta hal badhan, waxay soo celin kartaa booskii hore ee jiifa. Laablaab hal badhan iyo laablaab gadaal ah, shaqada looxa lugta korontada ku shaqeeya, waxay badbaadinaysaa waqti badan.
Waxay ku habboon tahay qalliinno kala duwan, sida qalliinka caloosha, dhalmada, cudurrada haweenka, cudurrada ENT, kaadi-mareenka, qalliinka anorectal iyo lafaha, iwm.
1.Dusha Miiska oo dheer oo ballaaran
Dhererka dusha sare ee miiska shaqada ee elektiroonigga ah wuxuu gaari karaa 2180mm, ballacana wuxuu gaari karaa 550mm, taas oo ku habboon baahiyaha kooxo gaar ah waxayna sidoo kale bukaanka ka dhigi kartaa mid raaxo leh.
2. Nidaamka Xakamaynta Laba-jibbaaran
Miiska hawlgalka ee elektiroonigga-haydarooliga waxaa ku qalabaysan nidaam laba-geesood ah oo kontarool/kaaliye ah si loo hubiyo hawlgal aan dhib lahayn
3. Dib-u-habeyn & Dib-u-habeyn & Hal badhan Dib-u-habeyn
Shaqada dib-u-dejinta hal-badhan, waxay soo celin kartaa booska toosan ee asalka ah, dabacsanaanta hal-fure iyo dabacsanaanta gadaal
4. Saxan Lug oo Koronto lagu hagaajiyay oo Ikhtiyaar ah
Naqshadda module-ka ah ee qalabka lagu dhejiyo ee saxanka lugta ayaa si koronto ah u hagaajin karta saxanka lugta, taasoo si weyn u badbaadinaysa waqtiga hagaajinta booska.
5. Batari dib loo buuxin karo oo ku dhex jira
Miiska hawlgalka ee TDY-Y-2 ee korontada ku shaqeeya waxaa ku qalabaysan baytari dib loo buuxin karo oo waxqabad sare leh, kaas oo dabooli kara baahiyaha 50 hawlgal. Isla mar ahaantaana, wuxuu leeyahay koronto AC ah si uu u bixiyo tamar koronto si loo hubiyo badbaadada ugu badan.
Pmitirrada
| MoodelShay | Shaxda Hawlgalka TDY-Y-2 Elektro-Hydraulic |
| Dhererka iyo Ballaca | 2170mm*550mm |
| Sare u qaadis (Kor iyo Hoos) | 1100mm/ 690mm |
| Saxanka Madaxa (Kor/Hoos/Dabacsanaan) | 45°/ 90°/ 40° |
| Saxanka Dambe (Kor iyo Hoos) | 85°/ 40° |
| Saxanka Lugta (Kor / Hoos / Dibadda) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 30°/30° |
| U janjeera Dhinaca (Bidix iyo Midig) | 20°/20° |
| Kor u qaadista Buundada Kelyaha | 100mm |
| Sibidh Jiif ah | 350mm |
| Boos eber ah | Hal badhan, caadi ah |
| Dabacsan/ Dib-u-eegis | Hawlgalka Isku-dhafka ah |
| Guddiga Raajada X-ray | Ikhtiyaar ah |
| Guddi Xakameyn | Heerka Caadiga ah |
| Badhanka joojinta degdegga ah | Heerka Caadiga ah |
| Nidaamka Elektro-matoorka | Chaoger oo ka yimid Taiwan |
| Danab | 220V/110V |
| Soo noqnoqoshada | 50Hz / 60Hz |
| Awood-u-helidda Awoodda | 1.0 KW |
| Baytari | Haa |
| Furaash | Furaash Xusuusta |
| Waxyaabaha ugu Muhiimsan | Bir aan miridh lahayn oo 304 ah |
| Awoodda Rarka Ugu Badan | 300 KG/ 350KG |
| Dammaanad | 1 Sano |
Aqalabka
| Maya. | Magaca | Tirada |
| 1 | Shaashadda Suuxinta | 1 gabal |
| 2 | Taageerada Jirka | 1 lammaane |
| 3 | Taageerada Gacanta | 1 lammaane |
| 4 | Taageerada Garabka | 1 lammaane |
| 5 | Taageerada Lugta | 1 lammaane |
| 6 | Gacanta Buundada Kelyaha | 1 gabal |
| 7 | Furaash | 1 Set |
| 8 | Qalabka Hagaajinta | 8 xabbo |
| 9 | Qabsashada Dheer ee Hagaajinta | 1 lammaane |
| 10 | Xakamaynta Fog | 1 gabal |
| 11 | Khadka Korontada | 1 gabal |
| 12 | Saliid Haydarooliga | 1 qasacad saliid ah |