Dhammaan daboolka waxaa laga sameeyay 304 bir aan miridh lahayn, si fudud ayaa loo nadiifin karaa loona jeermi karaa.
Walxaha fiilada gudbinta iftiinka sare leh ayaa ku habboon isticmaalka raajada X-ray.
Naqshadeynta firaashka ee la ballaariyay waxay u oggolaanaysaa bukaanada inay si raaxo leh ugu jiifsadaan miiska qalliinka.
Miiska hawlgalka ee TDY-G-1 wuxuu qaataa nidaamka xakamaynta haydarooliga ee horumarsan, waalka korantada ee la isku halleyn karo iyo bamka saliidda ee ka yimid Taiwan, wuxuuna hubiyaa waxqabadka xasilloon oo deggan.
1.UAad u hooseeyaPmooshin
2. Saxan madaxa ah oo laba jibbaaran
3.Built-KelidaBfidsan
4. Batari dib loo buuxin karo oo ku dhex jira
5. Biriigyada Farsamada
| Shayga Moodeelka | Shaxda TDY-G-1 Koronto-Haydraulic OR |
| Dhererka iyo Ballaca | 2080mm * 550mm |
| Sare u qaadis (Kor iyo Hoos) | 820mm / 520mm |
| Saxanka Madaxa (Kor iyo Hoos) | 45°/ 90° |
| Saxanka Dambe (Kor iyo Hoos) | 80°/ 20° |
| Saxanka Lugta (Kor / Hoos / Dibadda) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 20°/20° |
| U janjeera Dhinaca (Bidix iyo Midig) | 15°/ 15° |
| Kor u qaadista Buundada Kelyaha | 110mm |
| Nidaamka Elektro-matoorka | Chaoger oo ka yimid Taiwan |
| Danab | 220V/110V |
| Soo noqnoqoshada | 50Hz / 60Hz |
| Awood-u-helidda Awoodda | 1.0 KW |
| Baytari | Haa |
| Furaash | Furaash Xusuusta |
| Waxyaabaha ugu Muhiimsan | Bir aan miridh lahayn oo 304 ah |
| Awoodda Rarka Ugu Badan | 200 KG |
| Dammaanad | 1 Sano |
SQalabka Tandard
| Maya. | Magaca | Tirada |
| 1 | Shaashadda Suuxinta | 1 gabal |
| 2 | Taageerada Jirka | 1 lammaane |
| 3 | Taageerada Gacanta | 1 lammaane |
| 4 | Taageerada Garabka | 1 lammaane |
| 5 | Taageerada Lugta | 1 lammaane |
| 6 | Taageerada Cagta | 1 lammaane |
| 7 | Gacanta Buundada Kelyaha | 1 gabal |
| 8 | Qabsashada Dheer ee Hagaajinta | 1 lammaane |
| 9 | Qalabka Hagaajinta | 8 xabbo |
| 10 | Meel fog oo gacanta ah | 1 gabal |
| 11 | Khadka Korontada | 1 gabal |
| 12 | Badal | 1 Lamaane |