1.Boos Aad u Hooseeya
Dhererka ugu yar ee miiska qalliinka indhaha waxaa loo hagaajin karaa 500mm. Nidaamka wadista elektaroonigga ah ee si fiican loo yaqaan waa mid deggan, la isku halleyn karo oo aan buuq lahayn inta lagu jiro qalliinka. Waa doorashada ugu fiican ee qalliinka indhaha iyo ENT.
2.Saxanka Madaxa ee La Saari Karo
Saxanka madaxa ee la saari karo si fudud ayaa loogu xakameyn karaa qalabka farsamada.
Naqshadda qaloocan ee ku taal bartamaha barkinta madaxa ayaa buuxinaysa shuruudaha ergonomic.
3. Dusha Sare ee Ballaaran
Ballaca dusha sare wuxuu gaari karaa 550mm, taasoo u oggolaanaysa bukaanka inuu si raaxo leh ugu jiifsado.
4. Beddelka Cagta oo Dabacsan
Xagasha saxanka dambe iyo saxanka lugta waxaa lagu hagaajin karaa badhanka cagta, taasoo ku habboon dhakhtarku inuu booska bukaanka u hagaajiyo booska ugu habboon inta lagu jiro qalliinka indhaha.
5. Biriiga Ubaxa
Bireegyada badeelada farsamada ayaa ka dhaqso badan, ku habboon, ammaan ah oo lagu kalsoonaan karo.
6. Guddoomiye Dhakhtar oo Ikhtiyaar ah
Kursiga dhakhtarka ayaa hagaajin kara kuraasta gacmaha, kuraasta dhabarka iyo dhererka kursiga.
Xuduudaha
| Shayga Moodeelka | Shaxda Hawlgalka Indhaha ee Korontada leh ee TDG-2 |
| Dhererka iyo Ballaca | 2080mm * 550mm |
| Sare u qaadis (Kor iyo Hoos) | 700mm / 500mm |
| Saxanka Madaxa (Kor iyo Hoos) | 45°/ 90° |
| Saxanka Dambe (Kor iyo Hoos) | 45°/ 20° |
| Saxanka Lugta (Kor iyo Hoos) | 45°/ 20° |
| Sibidh Jiif ah | 300mm |
| Nidaamka Elektro-matoorka | Jiecang |
| Danab | 220V/110V |
| Soo noqnoqoshada | 50Hz / 60Hz |
| Awood-u-helidda Awoodda | 1.0 KW |
| Baytari | Haa |
| Furaash | Furaash Xusuusta |
| Waxyaabaha ugu Muhiimsan | Bir aan miridh lahayn oo 304 ah |
| Awoodda Rarka Ugu Badan | 200 KG |
| Dammaanad | 1 Sano |
Qalabka Caadiga ah
| Maya. | Magaca | Tirada |
| 1 | Usha Faleebada | 1 Set |
| 2 | Guddiga Gacanta | 1 Lamaane |
| 3 | Saxanka Qalabka | 1 Set |
| 4 | Qalabka Hagaajinta | 1 Set |
| 5 | Furaash | 1 Set |
| 6 | Beddelka Cagta | 1 Set |